מקדם אתרים – הכלים שעומדים לרשותו

מקדם אתרים

עבודה של מקדם אתרים נראית לא פעם כמו 'סינית'. לקוחות רבים המגיעים מתחומי ידע אחרים שואלים איך למעשה יכול מקדם אתרים להביא למקסום תוצאות של אתר כזה או אחר כאשר מי שבוחר איזה אתר להציג ראשון הוא אלגוריתם שממוקם במעבדות סודיות מעבר לים? אמנם מדובר על עבודה של אנשי מקצוע, אבל האמת היא כי עבודה של מקדם אתרים היא פשוטה ביסודה וגם אתם יכולים להכיר את הכלים שמשרתים כל מקדם אתרים מקצועי.

מקדם אתרים מקצועי מכיר את המערכת היטב

העבודה של מקדם אתרים מקצועי מתחילה כמובן בהיכרות מעמיקה עם מנוע החיפוש הפופולארי בעולם. קידום אתרים מקצועי מתחיל מתוך ההבנה כי התפקיד של מנוע החיפוש הוא בראש ובראשונה להצביע על האתרים הרלוונטיים ביותר עבור כל משתמש שרושם כמה מילים במנוע החיפוש. התהליך אותו עובר הלקוח הוא תהליך פשוט, שכן כל שעליו לעשות הוא לכתוב בשפתו, מה הוא מחפש. אבל העבודה של האלגוריתם מורכבת בהרבה.

האלגוריתם רוצה לתת לכל לקוח את רשימת האתרים המעודכנת ביותר לגביו כאשר כל מה שיש לו זה מידע על מידת הפופולאריות של אתר זה או אחר ואסופת המילים שחיבר הלקוח במנוע החיפוש. מקדם אתרים מקצועי רוצה להפוך את האתר של בעל העסק לכזה שיש לו את כל התנאים להפוך לראשון בתור מבין שלל האפשרויות האחרות.

איך מקדם אתרים מבצע את העבודה ללא תשלום נוסף לגוגל

קידום אורגני, כלומר, קידום אורגני בגוגל שלא מתרחש באמצעות תשלום למנוע החיפוש הוא עדיף בהרבה ופופולארי בקרב כל מקדם אתרים המכבד את עצמו. הסיבה בגינה כל מקדם אתרים יעדיף לעולם ללכת ללכיוונים של קידום אורגני, הוא משום שבאופן כזה הלקוח אליו אנחנו מכוונים לא ירגיש כאילו 'דוחפים לו' מוצר שהוא חייב לקנות. המטרה בעבודה של מקדם אתרים היא להגביר את הסקרנות של הלקוחות בזכות חשיפה הולכת וגוברת של האתר שלכם, לא להראות לו כי מאחורי הקלעים נערכת מלאכת מחשבת של יצירת עניין בתוכן.

הדרך לבצע קידום אתרים ללא תשלום לגוגל, היא באמצעות קידום אתרים SEO. באנגלית, ראשי התיבות הללו מציינים אופטימיזציה של אתר במנוע החיפוש. כלומר, השקעה באתר ובתוכן תומך סביבו כדי להגביר את הפופולאריות שלו בקרב גולשים, את מידת הרלוונטיות שלו ואת הרצון של הגולשים להמשיך ולהעמיק בתוך התוכן.

מה התנאים שצריכים להתקיים כדי שמידת הרלוונטיות של האתר תעלה

קודם כל, האתר צריך להכיל מילים שאנחנו יודעים כי יופיעו פעמים רבות במנוע החיפוש: קידום באינטרנט מבוסס על האינטרנט כמובן. כל אחד מאיתנו יודע כי פעולת החיפוש באינטרנט היא די פשוטה, כל שעלינו לעשות הוא להקליד מספר מילים ספורות במנוע החיפוש ולהמתין שהרשימה הרלוונטית עבורינו תעלה. אבל האמת היא כי האלגוריתם של גוגל עובד די קשה כדי להתאים עבורינו את רשימת החיפוש המתאימה ביותר, הרי כל אחד כותב מילים אחרות במנוע החיפוש, גם אם שניים מחפשים את אותו הדבר בדיוק. כל מקדם אתרים רוצה להיות משוכנע כי כל מילות החיפוש הרלוונטיות אכן מופיעות באתר אותו אנו מקדמים.

שנית, נעשה הכל כדי לייצר חווית משתמש מוצלחת: חברת קידום אתרים מקצועית לעולם תכוון לאופן בו הגולש מרגיש בתוך האתר. המטרה היא ליצור באמצעות גרפיקה וטכנולוגיה, אתר נוח, נגיש, כזה שמכיל תוכן מעניין ומעורר אהדה בקרב הגולשים. ככל שהאתר יהיה מענייו יותר ונגיש יותר, יהיה קל יותר להזמין בו מוצרים ועוד, כך הדבר יקל לא רק על הגולשים לרכוש מוצרים באתר, אלא גם על מנוע החיפוש של גוגל להבין כי מדובר על אתר רלוונטי במיוחד.

שאלות ותשובות על העבודה של מקדם אתרים

  • האם מקדם אתרים חייב להיות איש מקצוע דווקא?

על פניו אנחנו חיים בעידן בו ניתן ללמוד לעשות כל דבר באמצעות האינטרנט. אבל אנחנו חיים גם בעידן בו התחרות היא גדולה לעין שיעור יותר מבעבר. כך שהבחירה באיש מקצוע היא הכרחית על מנת שתוכלו להגיע לתוצאות טובות ואיכותיות בקלות.

  • האם קמפיין קידום דיגיטלי ישתנה בין עסקים שונים?

נקודה בה לא נגענו לאורך המאמר אבל היא בהחלט חשובה, זה הדרך בו אנחנו מספרים סיפור. היום, בעזרת הרשתות החברתיות הנגישות של הלקוחות שלנו למידע היא עצומה. יתרה מזאת, היום כל לקוח רוצה להרגיש תחושה של שייכות למוצר אותו הוא רוכש. לכן, חשוב כל כך להקפיד על בחירה של סיפור נכון עבור המוצר שלנו, כדי לייצר נראטיב שיתבטא בכל צורה לאורך הרשתות החברתיות השונות. מתוך כך כמובן שהתשובה לשאלה תהיה שבהחלט קיימים הבדלים מהותיים בין קמפיין אחד לשני. העבודה של מקדם אתרים הוא לבחון את הייחודיות של כל בית עסק ולהתאים לו את השפה השיווקית המתאימה לו.

  • האם מדובר על הוצאה הכרחית

אנחנו מאמינים כי בעולם של היום, זה שהשאיר את החנויות הפרונטליות מאחור, אין בעל עסק שיכול להרשות לעצמו לוותר על עבודה של שיווק בעולם הדיגיטלי.

אצלנו תמצאו את כל התשובות

SEARCHEO זו חברת קידום אתרים מקצועית הפועלת כבר כמה שנים בזירה הדינמית הזו. אנחנו תמיד שמחים לקבל לקוחות חדשים שמאפשרים לנו להשתמש בכלים יצירתיים וחדשים בכל פעם מחדש.

מה חושבים על המאמר?

אודות החברה

חברה SearchEO הוקמה למטרה אחת ויחידה: קידום אתרים אורגני ומקצועי ביחד עם שירות איכותי ושקוף.

החברה מורכבת ממספר מקדמי אתרים מקצועיים אשר כל אחד מביא את המקצועיות בתחומו וכך כולנו גורמים לאתר שלך להיות מקודם כמו שצריך.

מאמרים אחרונים

עשו לנו לייק להיות מעודכנים

השאר פרטים להיות תמיד מעודכן