קידום באינטרנט

קידום באינטרנט

קידום באינטרנט, עשה ואל תעשה

אם יש משהו שמגיפת הקורונה השפיעה עליו יותר מכל זה על האופן בו אנחנו צורכים את המוצרים אותם אנחנו רוכשים. הקידום האינטרנטי הוא דבר חשוב במובן הזה שכן אנחנו יודעים היום להגיד כי תשעים אחוז מכלל הלקוחות מגיעים דרך הרשת ומחפשים דרכה כל מה שהם צריכים. לכן, קידום ברשת זה לא מותרות, זה הכלי שמאפשר לנו ליצור קשר עם הלקוחות שלנו ולוודא כי הם נשארים איתנו. במאמר הבא נסקור את התנאים שמשפיעים יותר מכל על קידום באינטרנט.

איך עושים קידום באינטרנט ? החלק הטכני

קודם כל, צריך להסביר למה אנחנו מתכוונים כאשר אנחנו מדברים על קידום באינטרנט. קידום באינטרנט זה למעשה הדרך בה אנחנו חושפים את אתר האינטרנט שלכם, של בית העסק שלכם בפני קבוצה גדלה והולכת של לקוחות.

קידום אתרים הוא למעשה האופן בו אנחנו יכולים לקחת שטח פרסום, זה מנוע החיפוש של גוגל ומשתמשים בפעולה הטריוויאלית של חיפוש מוצר מסוים לאופן בו אנחנו מביאים את אתר האינטרנט שלכם, את בית העסק שלכם דווקא לראש רשימת החיפוש. שיווק אורגני זה השם השני לקידום לא ממומן דרך האינטרנט. כלומר, קידום שלא מבוסס על תשלום לגוגל אלא על היתרונות וחסרונות של מנוע החיפוש. אנחנו רוצים לנצל את התנאים לטובתינו ולהביא את האתר של בית העסק האמור לתחילת התור.

קידום למעשה מתבסס על כמה עקרונות מרכזיים שמשקפים את האופן בו מנוע החיפוש של גוגל בנוי. אם אתם שואלים איך עושים קידום אורגני בגוגל, זו התשובה:

קידום באינטרנט בפן המילולי

אל תשכחו כי מנוע החיפוש של גוגל נעזר באלמנט פשוט, הוא קורא את המילים אותן הזין הלקוח הממוצע והוא צריך להתאים לו את התוצאות הרלוונטיות עבורו ביותר. קידום אורגני בין היתר כולל החדרה של מילים שסביר להניח כי יופיעו לא מעט במנוע החיפוש. קידום אתר בגוגל יכול להתבצע אגב דרך שזירה של אותן מילים בתוך תכנים שמקבילים למוצרים אותם מוכר האתר והנחה שלהם בנקודות אסטרטגיות כמו הרשתות החברתיות או במגזינים המופיעים אונליין.

קידום באינטרנט הפן היצירתי

שיווק אורגני חייב לקחת בחשבון כי מאחורי כל בית עסק יש סיפור. אל תשכחו כי כמו שיש אתכם יש עוד עשרות ואולי אפילו מאות בתי עסק שרוצים את אותו הדבר. כולם רוצים להיעזר בכלים של קידום באינטרנט כדי להגיע לאותה תוצאה, חשיפה בפני קהל הולך וגדל של לקוחות. יש כאלו שילכו לכיוון תהליך של קידום אתרים ממומן ויש כאלו שיקחו בחשבון כי מדובר על תהליך בו אנחנו רוצים לספר את הסיפור של בית העסק שלכם מחדש.

אנחנו רוצים להיעזר בכלים של קידום באינטרנט כדי לספר את הסיפור שלכם ברשתות החברתיות, כדי לשתף מהידע והניסיון שרכשתם לאורך השנים, מה שיכול וודאי לעניין את קהל הלקוחות שלכם ועוד. ככל שנאפיין את האתר באופן מדויק יותר כך נוכל להציג את התכולה של העסק שלכם לקבוצה רלוונטית וממוקדת יותר של לקוחות ועל הדרך גם נאפשר לכם לספר את הסיפור שלכם באופן הטוב ביותר.

אל תשכחו כי אנחנו חיים בעידן בו 'אותנטיות' היא שם המשחק. קידום באינטרנט חייב לקחת את החלקים האותנטים הללו ולאפשר ללקוחות שלכם לבחור בכם מתוך אמונה במוצר לא כי הם מרגישים שכאילו 'דוחפים להם' מוצרים לידיים בלי כל סיבה נראית לעין.

חווית המשתמש בקידום באינטרנט

אנחנו נעשה הכל כדי שקהל גדול ככל האפשר ורלוונטי יראה מה יש לכם להציע. אבל אתם צריכים להיות בטוחים שאתר האינטרנט שלכם הוא אתר רלוונטי, נוח לשימוש ונעים לעבודה. אל תשכחו כי אנחנו חיים בעידן מהיר ודיגיטלי. אף אחד לא רוצה לעבוד מול אתר איטי, לא נוח, שנתקע כל הזמן ולא מאפשר להזמין את המוצרים הרלוונטיים. המטרה היא לייצר ממשק נוח לשימוש, נעים, כזה שישאיר את הגולשים שלכם זמן רב ככל הניתן באתר ואף יסמן את האתר בעיני מנוע החיפוש בתור אתר רלוונטי עבור כל מי שמחפש שירות בתחום בו אתם עוסקים.

שאלות ותשובות על קידום באינטרנט

  • האם קידום באינטרנט זה תחום בו יכולים לעסוק אנשי מקצוע בלבד

קידום באינטרנט זו עבודה לאנשי מקצוע שכן התחום משתנה כל הזמן. אל תשכחו כי אנחנו מדברים על עבודה מול ענקיות טכנולוגיה שכל הזמן משפרות את השירותים שלהן. מה שהיה נכון היום לא בהיכרח יהיה נכון גם מחר. לכן חשוב לנו כל כך להיות בקיאים בכל החידושים הטכנולוגיים ולאפשר שינויים מהירים בהתאם לכך.

  • קידום באינטרנט מתאים לעסקים קטנים וגדולים כאחד?

בעיננו אין כל הבדל בין לקוחות גדולים ובין לקוחות קטנים במישור הזה. כלומר, אל תשכחו כי האינטרנט פרץ את הגבולות ומאפשר היום לכל אחד, לכל בית עסק, קטן כגדול, למצוא בקלות וביעילות את קהל הלקוחות שלו. אנחנו נמצאים כאן כדי לעזור לכולם להשוות נתונים בתחרות הלא קלה הזו.

חברת SEARCHEO עובדת בתחום כבר כמה שנים במטרה להביא עוד ועוד לקוחות לבתי עסק מכל רחבי הארץ. אנחנו מאמינים כי סיפור טוב, עבודה נכונה ומדויקת וניתוח של האוכלוסיה הרלוונטית, אלו הכלים שיאפשרו לנו ולכם ליצור את הקמפיין הדיגיטלי הטוב ביותר שאנחנו יכולים ליצור יחד.

מה חושבים על המאמר?

אודות החברה

חברה SearchEO הוקמה למטרה אחת ויחידה: קידום אתרים אורגני ומקצועי ביחד עם שירות איכותי ושקוף.

החברה מורכבת ממספר מקדמי אתרים מקצועיים אשר כל אחד מביא את המקצועיות בתחומו וכך כולנו גורמים לאתר שלך להיות מקודם כמו שצריך.

מאמרים אחרונים

עשו לנו לייק להיות מעודכנים

השאר פרטים להיות תמיד מעודכן