קידום אתר

קידום אתר

קידום אתר הוא דבר שרבים מבעלי העסקים לא יודעים על החשיבות שלו ועל המשמעות של אחזקה שוטפת של אתר פעיל ומקצועי. אבל, האמת היא כי קידום אתר הוא המפתח שלכם להכנסה של לקוחות נוספים אל תוך מאגר הלקוחות הגדל והולך של העסק שלכם. שכן אנחנו יודעים כבר לומר כבר כמה שנים טובות ובייחוד לאחר המשבר הגדול של שנת 2020 כי עולם הקניות כמו שהכרנו אותו בעבר השתנה ללא היכר.

היום, אין לנו ברירה אלא לדאוג לכך שלנו, כאנשי עסקים, יהיו אתרי אינטרנט מקצועיים, פעילים איתם נוכל להרחיב את מאגר הלקוחות שלנו, לשלוט על המכירות של העסק שלנו ועוד. זה לא משנה אם הקמתם את אינטרנט בעזרת חברה מקצועית העוסקת בבנייה של אתרים או שבחרתם לעשות לבד אתר ב- וורדפרס, גם לזה וגם לזה יש לעשות קידום אתר מקצועי. קידום אתרי אינטרנט מקצועיים או קידום אתרי וורדפרס, הם דבר שיש להבין בו על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

אבל רגע לפני שאנחנו מסבירים איך מתבצע קידום אתרים באינטרנט, בואו נקדיש כמה דקות להבנה מעמיקה על האופן בו עולם הרכישות אותו הכרנו בעבר, השתנה ללא היכר.

קידום אתר – למה חשוב לתחזק אתר אינטרנט ואיך הוא קשור לכל מה שמשתמע מהאופן בו מתבצע?

השימוש באתר אינטרנט ככלי עסקי פותח עבורכם הזדמנויות שלא היו בעבר, כשהכלי היחיד שעמד לרשותם של עסקים רבים היה חנויות הרחוב. רבים שואלים האם, גם אם יש נוכחות חזקה ברשתות החברתיות עדיין צריך להשקיע ולתחזק אתר איכותי. האם קידום אורגני או, קידום אתר בגוגל הם לא כלים משמעותיים עבור מי שיש לו נוכחות חזקה ברשתות?  התשובה לכך היא שאין מנוס מלהתמקד כל העת בפונקציות השונות של קידום אתר אינטרנט רגיל לחלוטין. מדוע? מכיוון שלאתר יש יתרונות שאין לנו ברשתות החברתיות:

  1. DATA: DATA זה בעצם השם הלועזי למאגר מידע. אם בעבר לקוחות היו נכנסים לחנות ולא היינו יודעים בהכרח איזה פריט הם אהבו במיוחד, האם הם נכנסו לחנות פעמים רבות, האם הם נכנסו לחנות בגלל המלצה מחברה או שהם סתם ראו את החלון ראווה מהרחוב, הרי שהיום אנחנו נמצאים בסיפור אחר לגמרי. אנחנו יכולים היום לנצל את העובדה כי הלקוחות נכנסים לאתר על מנת לנתח את הנתונים שיש ברשותנו על פעילותם של הלקוחות באתר ובאופן כזה לעודד אותם להגיע לשלב הרכישה. הרי, לא פעם קורה שלקוח זה או אחר נכנס לאתר אבל לא קונה ממש בפועל. יכול להיות שאין לו כרטיס אשראי לידו, אולי זה משום שהוא עוד מתלבט. במקרה כזה נוכל לשלוח לו 'תזכורת' דרך פוסט בפייסבוק או מודעה באינסטגרם שתעודד אותו להגיע לשלב הרכישה ממש. התחום של קידום אתרי אינטרנט לוקח גם את זה בחשבון שהרי בסוף, לא רק שאנחנו רוצים שלקוחות חדשים ייכנסו לאתר, אלא שהם ממש ירכשו את המוצרים בפועל.
  2. כניסה של לקוחות חדשים: נגענו בזה בכמה מילים קודם אבל זה נושא חשוב מכדי 'לעבור' עליו מבלי לתת את דעתנו על כך. אם בעבר מחרנו בעזרת חלונות הראווה שעל הרחוב, הרי שהיום חלון הראווה הוא אתר האינטרנט. מכיוון שכאן, בניגוד לעבר אנחנו לא רוצים למשוך רק את הקונים שנמצאים ברחוב, אלא קונים מכל רחבי העולם, חשוב שנשקיע ב- 'חלון הראווה' החדש שלנו, הוא אתר האינטרנט. קידום אתר הוא למעשה ה- 'נשק' החדש שלנו בתחום. הוא הדרך שלנו להגיע לעוד ועוד לקוחות. קידום אתר זה המונח המתאר את סך כל הפעולות אותן אנו יכולים לעשות כדי להביא את האתר שלנו לראש רשימת החיפוש במנוע החיפוש. הרי אף אחד מאתנו לא מחפש את האתרים הממוקמים אי שם בעמודים האחרונים של מנוע החיפוש. קידום אתר מאפשר לנו להראות לכמה שיותר לקוחות מכל רחבי העולם את האתר שלנו דווקא באחד המקומות הראשונים.

למה קידום אתר לבד לא מספיק בכל הנוגע לתחום של קידום ובניית אתרים

האופן בו האתר בנוי משפיע באופן ישיר על כל הקשור בנושא של קידום אתר. שכן, מנוע חיפוש של גוגל בודק כמה גולשים נכנסו לאתר וכמה זמן הם נשארו בו. כך, הוא יודע להציע את האתר למשתמשים נוספים שכן הוא אבחן אותו כאתר פופולארי ומבוקש. לכן, קידום ובניית אתרים זו הדרך שלך להפוך את האתר לנוח ושימושי באופן כזה שיעצים את חוויית המשתמש.

זה לא שאין דרך לעבוד גם על קידום אתרי וורדפרס. אלא שאם אתם רוצים באמת להפוך את האתר שלכם לכזה שלקוחות רבים יותר נכנסים אליו לפרקי זמן ארוכים, אין ספק כי שירות של קידום אתר לבדו לא תמיד מספיק. אלא יש להיעזר בשירות הרחב יותר של קידום ובניית אתרי אינטרנט.

אם אתם מעוניינים לקבל עזרה בתחום. להביא לקוחות חדשים אל תוך מאגר הלקוחות הקיים. ליהנות מהשירותים אותם יכולה להציע חברת קידום אתרים מקצועית ועוד, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ונעמוד לשירותכם בשמחה.

מה חושבים על המאמר?

אודות החברה

חברה SearchEO הוקמה למטרה אחת ויחידה: קידום אתרים אורגני ומקצועי ביחד עם שירות איכותי ושקוף.

החברה מורכבת ממספר מקדמי אתרים מקצועיים אשר כל אחד מביא את המקצועיות בתחומו וכך כולנו גורמים לאתר שלך להיות מקודם כמו שצריך.

מאמרים אחרונים

עשו לנו לייק להיות מעודכנים

השאר פרטים להיות תמיד מעודכן